Hakkımzıda

Astra Silah Sanayi
Zaza av silahları teks. gıda elek. san. iç ve dış tic. ltd. şti. 


1960 yılında av sektöründe ticari hayatına başlayan Astra silah,  Bugün 30 tescilli markası ile üretim, 45ten fazla markanın Türkiye temsilciği, Av tüfeğinden havalı silahlara, av tekstilinden yedek parça üretimine kadar avcılık ve atıcılık sektörünün tüm ihtiyaçları, üreten satan ve 24 ülkeye ihraç eden bir konuma gelmiştir.

1998 yılında Av ve Silah sektöründe av-doğa ile ilgili ürünlerini internet üzerinden dünyaya sergileyerek bir ilke  imza atmıştır. 1999 yılında mevcut sitesini sitesini eticaret sitesine dönüştürerek Türkiye'de bir ilke daha adım atmıştır. 2002 yılında Türkiye'nin ilk silah forumu kurarak  internet kullanıcılarının dikkatini çekmiştir.  Bünyesinde ki ARGE ve IT departmanları ile gelişmelerini sürdürmekte olan firma yenilikçi girişimlerine devam etmektedir. 2000 yılında ZAZA ve GEOX ve 30 marka tescili ürünleri ile ihracat kapılarını aralamış ve yurtdışındaki 24 ülkede ürünlerini satışa sunmuştur. Hızla kurumsal pazarını genişlemekte olan firma birçok ülkeyle de girişimci politikası ile yeni anlaşmalara imza atmayı planlamaktadır.

"ASTRA SİLAH SANAYİ" 1998-2017 yılları arasında toplam 900'den fazla TV dizisi, sinema, tiyatro ve sanatsal faaliyetlerde sponsorluk yapmıştır. 

2013 yılında yeninelen internet mağazası astrasilah.com ile av malzemeleri sektördeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıkmıştır.


Gelecekte Firmamız
Faaliyet sektörünü hızla genişleten firma tescili kendine ait av fişeği ve yivli silahını imal etmek için alt yapı çalışmalarına başlamış, Patlayıcı madde sektöründe ise ilk adımlarını atmıştır. Av ve atıcılık sektörüne özel indirimli ürünlerin satılıdığı "Av süper marketi" konseptindeki eticaret sitesinin çalışmaları başlatılmıştır.

AstraSilah.com
● En hızlı sunucular ile kesintisiz hizmet 
● En güvenli alışveriş (Kapıda ödeme, 256 bit SSL, 3D secure ,Sürekli destek)
● Sürekli Güncel

Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz.